?

W czym możemy Ci pomóc?

Warto wiedzieć

Masz zablokowane konto?
Przyczyn blokady konta może być wiele, dlatego w celu sprawdzenia konkretnej przyczyny prosimy o podanie loginu zablokowanego konta.

PAMIĘTAJ!
Abyśmy mogli odpowiedzieć na zgłoszenie, prosimy o podanie adresu który nie jest zablokowany i na który możemy odpowiedzieć na Państwa zgłoszenie.

Historia wyszukiwania

Ostatnio wyszukiwane tematy

Twoje IP

Sprawdź swój adres IP, właściwości łącza, konfigurację przeglądarki i inne ważne parametry w aplikacji TwojeIP:

Formularz kontaktowy

Jeżeli masz problem techniczny - skorzystaj z pomocy.

Jeżeli chcesz możesz załączyć zrzut ekranu: dołącz

Dane osobowe użytkownika podane w niniejszym formularzu będą przetwarzane przez Grupę Wirtualna Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jutrzenki 137 A w celach związanych z obsługą zgłoszenia.

Grupa Wirtualna Polska sp. z o.o. informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto użytkownikowi przysługuje prawo dostęu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Pamięaj: Jeżli wyślesz zapytanie w formularzu, zostanie ono obsłużone w kolejności nadejścia wobec innych pytań Możesz także skontaktować się z nami telefonicznie. Możliwa duża ilość zapytań może jednak spowodować długie oczekiwanie - radzimy wtedy kontakt poprzez powyższy formularz.

kliknij aby rozwinąć