?

W czym możemy Ci pomóc?

Pomoc

Zalecenia dla nadawców masowych

SPF, DNS, Greylista ...

W razie problemów z wysyłaniem wielu wiadomości e-mailowych, prosimy o zapoznanie się z poniższymi wskazówkami:

1) Utwórz rekord Sender Policy Framework (SPF) dla domeny, z której wysyłane są listy. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na tej stronie.

2) Ustaw Odwrotny DNS (reverse DNS) dla domeny z której wysyłane są listy. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na tej stronie.

3) Greylista - System pocztowy Grupy o2 w określonych przypadkach używa "greylistowania", upewnij się, że Twoje serwery należycie obsługują te sytuacje. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na tej stronie.

4) Bądź rozsądny, jeśli nawiążesz 1000 równoległych połączeń do naszych serwerów czy spróbujesz wysłać pięć milionów listów do naszych użytkowników w ciągu kilku minut, automatycznie zablokujemy takie działanie.

Jeżeli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami poprzez formularz.
wydrukuj

Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Dołożyliśmy starań, aby informacje zawarte w naszym systemie pomocy były kompleksowe i wyczerpujące. Jeżeli mimo to nie udało Ci się rozwiązać problemu - możesz skontaktować się z nami bezpośrednio.

potrzebujesz więcej pomocy ?

Twoje IP

Sprawdź swój adres IP, właściwości łącza, konfigurację przeglądarki i inne ważne parametry w aplikacji TwojeIP:

Warto wiedzieć

Masz zablokowane konto?
Przyczyn blokady konta może być wiele, dlatego w celu sprawdzenia konkretnej przyczyny prosimy o podanie loginu zablokowanego konta.

PAMIĘTAJ!
Abyśmy mogli odpowiedzieć na zgłoszenie, prosimy o podanie adresu który nie jest zablokowany i na który możemy odpowiedzieć na Państwa zgłoszenie.

Historia wyszukiwania

Ostatnio wyszukiwane tematy