?

W czym możemy Ci pomóc?

Problem z wysłaniem wiadomości

Jeżeli Twoja wiadomość z jakiegoś powodu nie dotarła do odbiorcy, zostanie to sygnalizowane raportem niedostarczenia wiadomości (Mailer Deamon).

Jest to wiadomość automatycznie generowana przez system pocztowy o2 w momencie problemów z dostarczeniem wiadomości. Raport zawiera komunikat błędu przekazany przez serwer odbiorcy. Najczęstszym powodem niedostarczenia wiadomości jest błędny adres odbiorcy. W razie problemów z odczytaniem powodu niedostarczenia prosimy o kontakt z DOK i przekazanie pełnej treści otrzymanego komunikatu.

Przykładowy komunikat błędu: : host mx.wp.pl [212.77.101.4] said: 550 "login@wp.pl": Podane konto nie istnieje / No mailbox here by that name (#5.1.1) (in reply to RCPT TO command)
wydrukuj

Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Dołożyliśmy starań, aby informacje zawarte w naszym systemie pomocy były kompleksowe i wyczerpujące. Jeżeli mimo to nie udało Ci się rozwiązać problemu - możesz skontaktować się z nami bezpośrednio.

potrzebujesz więcej pomocy ?

Twoje IP

Sprawdź swój adres IP, właściwości łącza, konfigurację przeglądarki i inne ważne parametry w aplikacji TwojeIP:

Warto wiedzieć

Masz zablokowane konto?
Przyczyn blokady konta może być wiele, dlatego w celu sprawdzenia konkretnej przyczyny prosimy o podanie loginu zablokowanego konta.

PAMIĘTAJ!
Abyśmy mogli odpowiedzieć na zgłoszenie, prosimy o podanie adresu który nie jest zablokowany i na który możemy odpowiedzieć na Państwa zgłoszenie.

Historia wyszukiwania

Ostatnio wyszukiwane tematy