Do czego służy aplikacja 1login od WP (Android i Apple iOS)

Aplikacja pozwoli Ci na skorzystanie z logowania dwustopniowego na Twoim koncie 1login od WP.
Obsługuje 2 metody logowania dwustopniowego: logowanie kodemlogowanie powiadomieniem.

Logowanie kodem - jego zaletą jest to, że do wygenerowania kodu logowania, aplikacja na urządzeniu mobilnym nie potrzebuje dostępu do Internetu.
Aplikacja co 30 sekund tworzy unikalny kod dla twojego konta 1login od WP. Logując się do swojego konta 1login od WP po podaniu adresu e-mail i hasła musisz wpisać kod, który w danym momencie wyświetli Ci się na urządzeniu mobilnym w aplikacji. 

Uwaga: każdy kod jest ważny tylko przez 30 sekund - jeżeli zatwierdzisz ten kod po jego przedawnieniu, musisz podać raz jeszcze aktualny kod.
Logowanie kodem obsługuje możliwość dodawania większej ilości kont 1login od WP.
Każde kolejne konto w danym momencie będzie wyświetlało inny kod logowania.


Logowanie powiadomieniem - jest wygodniejszą metodą logowania do konta 1login od WP, jednak wymaga aby urządzenie na którym jest zainstalowana aplikacja miało dostęp do Internetu.
Logując się do swojego konta 1login od WP po podaniu adresu e-mail i hasła na swoim urządzeniu mobilnym z zainstalowaną aplikacją 1login od WP dostaniesz komunikat, w którym wyświetlą Ci się informacje kto, gdzie, kiedy i za pomocą czego próbuje się zalogować. Jeżeli na urządzeniu mobilnym wybierzesz opcje tak to automatycznie zalogujesz się do konta, jeżeli wybierzesz nie to próba logowania z innego urządzenia zostanie wstrzymana.

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Nasz zespół służy wsparciem i jest tu po to, aby Ci pomóc.
Skontaktuj się z nami.